Przetarg na budowę Lisiej rozstrzygnięty

Paweł Pniewski UMMarki

 7 grudnia 2017    14:52

Warszawskie przedsiębiorstwo "Margot" zmodernizuje w przyszłym roku ulicę Lisią.

Spośród sześciu ofert złożonych w przetargu najkorzystniejsza okazała się oferta Zakładu Usług Terenowych, Budowlanych i Porządkowych "Margot" Małgorzata Szymańska z Warszawy. Zwycięska firma zaoferowała wykonanie robót za 2.217.800 zł i dała 60-miesięczną gwarancję.

Zadaniem wykonawcy będzie: - rozbiórka konstrukcji jezdni, chodników i zjazdów na odcinku od ulicy Gen. Zajączka do ulicy Wilczej wraz z sięgaczami, - budowa kanalizacji deszczowej w ulicy Lisiej i sięgaczach oraz na odcinku ul. Gen. Zajączka, - przebudowa uzbrojenia podziemnego i naziemnego kolidującego z inwestycją, - przebudowa ulicy z kostki wraz z sięgaczami o nawierzchni z betonu asfaltowego na parametrach ciągu pieszo-jezdnego, wraz ze zjazdami i dojściami do posesji, - przestawienie słupów oświetlenia ulicznego.

Roboty mają być wykonane do 30 lipca 2018 r.

Był to drugi przetarg na wybór wykonawcy ulicy Lisiej. W poprzednim postępowaniu we wrześniu br. wpłynęła tylko jedna oferta firmy wykonawczej, która znacząco przekraczała kosztorys przedsięwzięcia. W takiej sytuacji samorząd zdecydował o unieważnieniu przetargu. Dzięki powtórzeniu postępowania budżet miasta zaoszczędzi ponad 1 mln złotych.

Galeria

zdjecie: 106262
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry