Mikołajki z Warsem i Sawą

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 7 grudnia 2017    15:10

7 grudnia, w dzień prawie jeszcze Mikołajkowy, zaprosiliśmy małych widzów z Niepublicznych Przedszkoli "Kajtuś Czarodziej" oraz "Pluszowy Miś" na spotkanie z legendą opartą na motywach opowiadania Wandy Chotomskiej "Wars i Sawa".

Tym razem gościliśmy po raz pierwszy wędrowny teatr "Igraszka" z Warszawy. W przedstawieniu występują piękne teatralne lalki, wykonane przez mieszkankę Marek - Beatę Chojak, a jak nimi operować i czy jest to łatwe mogliśmy się osobiście przekonać po spektaklu. Ku uciesze maluchów aktorzy pozwolili nam osobiście dotknąć i potrzymać każdą z lalek. Podczas spotkania wykorzystano także liczne piosenki, a postać narratora wprowadziła małych widzów w świat tej starej baśni.

Galeria

zdjecie: 106267
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry