Wybraliśmy ofertę na budowę drogi rowerowej

Paweł Pniewski UMMarki

 14 grudnia 2017    11:04

Inwestycję wzdłuż rzeki Długiej wykona firma Strabag.

Powtórny przetarg na budowę drogi rowerowej, które połączy nasze miasto z Zielonką, zakończył się wyborem wykonawcy. Spośród siedmiu ofert najkorzystniejsza okazała się propozycja firmy Strabag. Wykona ona prace za niecałe 2,2 mln zł i udzieli 60-miesięcznej gwarancji i rękojmi. Prace będą realizowane w przyszłym roku.

Wzdłuż rzeki ma powstać droga asfaltowa dla rowerów o szerokości 2 m. Rozpocznie się ona w Parku Briggsów i będzie prowadzić brzegiem w kierunku wschodnim. Od granic naszego miasta dalszą część trasy będzie realizować Zielonka.

Inwestycja ta otrzymała dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z wysokości 1 mln 747 tys. złotych.

Galeria

zdjecie: 106362
fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry