Zwierzaczkowo w przedszkolu

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 14 grudnia 2017    14:08

Byliśmy, przedstawiliśmy, wróciliśmy...
Wizyta w przedszkolu była dla nas niesamowitym doświadczeniem! Mamy nadzieję, że uda się to jeszcze powtórzyć. Bardzo dziękujemy przedszkolakom z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Markach!

W ramach projektu "Inwestycja w młodych - inwestycja w przyszłość" młodzież przygotowała na zajęciach teatralnych scenariusz przedstawienia w którym główni aktorzy wcielają się w rolę zwierząt.

Pewnego dnia Słoń Burmistrz odkrywa, że zaginął mu zegarek. Od razu o kradzież obwinia Lisa, który był u niego dzień wcześniej i prosił o pomoc. Do odnalezienia zaginionej rzeczy zatrudnia Detektywa Psa, który przesłuchuje mieszkańców miasteczka. Mysz jest pewna niewinności Lisa i próbuje to udowodnić. Pomaga Detektywowi w przeszukaniu mieszkania Burmistrza. W dniu rozprawy, na salę wbiega Mysz a w ręku trzyma zegarek. Okazuje się, że znajdował się on pod szafką w domu Słoni. Sąd ogłasza uniewinnienie Lisa i nakazuje Burmistrzowi przeprosić za bezpodstawne oskarżenie. Morałem bajki jest stwierdzenie, że nie należy oskarżać jeśli nie ma się na to dowodów.

Na koniec przedstawienia odbyła się pogadanka z dziećmi, którą poprowadziła Ola (w przedstawieniu odgrywała rolę Lisa).Wydarzenie realizowane w ramach projektu "Inwestycja w młodych - inwestycja w przyszłość" - współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego przez Fundację Otwarte Serce w partnerstwie z Gminą Miasta Marki.

Galeria

zdjecie: 106423
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry