Blisko 60000 zł, to wartość paczek w ramach Szlachetnej Paczki, które trafiły do 17 mareckich rodzin.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 18 grudnia 2017    15:31

Drodzy Państwo,
miło mi poinformować, że w tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki w naszym mieście udało się pomóc 17 rodzinom. Szacunkowa wartość wszystkich paczek wyniosła niespełna 60000 zł, co dało średnią wartość paczki na poziomie ok. 3500 zł.

Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować Wszystkim osobom, które włączyły się w organizację tego wyjątkowego przedsięwzięcia. W szczególności dziękuję wolontariuszom bez których nie mógłbym dziś pisać o tym wszystkim. Dziękuję również za wsparcie Burmistrzowi Miasta Marki, Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2, firmie Toyota Marki, piekarni Inter Europol S.A., TTD Transport oraz Pani Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Markach.

Chciałbym także podziękować wszystkim darczyńcom, którzy okazując wielkie serce przygotowali wszystkie paczki, w grona darczyńców byli również Mieszkańcy Marek, w tym nasz lokalny klub Marcovia Marki. Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem, jeśli tak się stało, to z góry przepraszam.#LubimyLudzi w #MiastoMarki

Arkadiusz Werelich - lider Szlachetnej Paczki w Markach

 

Galeria

zdjecie: 106540
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry