Nowe oznakowanie na Trasie Toruńskiej

Tadeusz Markiewicz UMMarki ObwodnicaMarek

 19 grudnia 2017    11:17

Po otwarciu obwodnicy nie będzie już wjazdu do Marek tzw. ślimakiemNiecierpliwie odliczamy dni do otwarcia obwodnicy naszego miasta. Wykonawca zgłosił ją do odbioru.

- Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego sprawdza uzupełnienia w dokumentacji, jakie przekazał wykonawca na prośbę WINB. Czyli jesteśmy na etapie odbioru dokumentacji. Po jej przyjęciu WINB pojedzie do kontroli placu budowy - informował wczoraj Jan Krynicki, rzecznik Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Tymczasem na Trasie Toruńskiej (przed i zaraz za wiaduktem wzdłuż ulicy Głębockiej w Warszawie) pojawiło się nowe oznakowanie. Jest to bardzo ważna informacja dla kierowców. Osoby, które chcą wjechać z TT do Marek od strony Żoliborza, muszą zjechać zaraz za centrum handlowym Carrefour na drogę techniczną. Nie będzie możliwości zjazdu tzw. ślimakiem. Osoby, które pojadą prosto, znajdą się na drodze do Radzymina.

Jak się dowiedzieliśmy, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad szykuje przewodnik dla kierowców. Gdy tylko się pojawi, udostępnimy go na naszej stronie internetowej oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Galeria

zdjecie: 106625
fot. 1
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry