Dorzuć się do puszki WOŚP

Komputerowy Ćpun

Anna Konopka SP4

 19 grudnia 2017    14:37

12 grudnia odbyło się dwugodzinne spotkanie dla klas 6 i 7, którego gościem był autor książki Komputerowy Ćpun - pan Krzysztof Piersa.Poruszył on problem uzależnienia od gier. Ponieważ sam walczył z uzależnieniem, sugestywnie przedstawił wirtualny świat jako jedno z poważniejszych, bo często ignorowanych zarówno przez młodzież jak i jej otoczenie zagrożeń. Bardzo szybko nawiązał dobry kontakt z miłośnikami gier i poinformował, jakiego typu zachowania świadczą o początkach uzależnienia i powinny zaniepokoić każdego korzystającego z komputera. Temat okazał się dla uczniów na tyle atrakcyjny, że pan Krzysztof, oblegany przez młodzież również w czasie przerwy obiadowej, postanowił po zakończeniu spotkania kontynuować go z zainteresowanymi w bardziej kameralnych okolicznościach w bibliotece.

Izabela Piłat

Galeria

zdjecie: 106634
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry