Drugi przetarg na Sosnową-Kościuszki

Tadeusz Markiewicz UMMarki Wodociąg

 19 grudnia 2017    14:29

Na oferty potencjalnych wykonawców czekamy do 15 stycznia 2018 r.We wtorek marecki ratusz ogłosił drugi przetarg na przebudowę ulic łączącej nasze miasto z Warszawą. Chodzi o odcinek Sosnowa-Kościuszki - od Alei Piłsudskiego do mareckich rogatek. Do pierwszego przetargu nie stanęła żadna firma. Tym razem samorząd zdecydował się dać oferentom więcej czasu na przygotowanie ofert - będzie można je składać do 15 stycznia przyszłego roku do godz. 12.00.  O wyborze zwycięskiej w przetargu oferty zdecydują dwa kryteria: cena oraz okres gwarancji i rękojmi.

Zakres planowanych robót przy ciągu Sosnowa - Kościuszki  jest bardzo szeroki. Oprócz budowy nowej nawierzchni i chodnika powstanie odwodnienie oraz oczyszczalnia wód opadowych. W ramach tego zamówienia powstanie również droga rowerowa, finansowana z pieniędzy unijnych. Do inwestycji włączy się również Wodociąg Marecki, budując brakujące odcinki kanalizacji sanitarnej. Przedsięwzięcie jest finansowane z kilku źródeł: budżetu miasta, powiatu, Wodociągu Mareckiego oraz funduszy UE.

Galeria

zdjecie: 106661
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry