Obwodnica Marek na Gwiazdkę

Paweł Pniewski UMMarki ObwodnicaMarek

 20 grudnia 2017    11:01

Wracam właśnie ze spotkania w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Mam dwie wiadomości - obie chyba dobre. Jest rzeczywiście duża szansa, że w nocy z piątku na sobotę pojedziemy już obwodnicą Marek. Część odbiorów jest już wykonana, brakuje ostatecznego - od Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, czyli - można powiedzieć - kropki nad "i". GDDKiA jest dobrej myśli. Druga informacja jest już stuprocentowo pewna. Będzie otwarty węzeł Zielonka. A to oznacza możliwość wjazdu do Marek drogą wojewódzką 631, a nie tylko od strony M1.

Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki

Galeria

zdjecie: 106680
fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry