Bajkowe Warsztaty Teatralne - ferie w bibliotece

START:    18 stycznia 2018

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 8 stycznia 2018    13:26

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 7-14 lat na lalkarskie warsztaty w bibliotece, które poprowadzą aktorzy z teatru lalek "Igraszka". Odbędą się one 18 i 25 stycznia 2018 r.o godz.14:00.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy. Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa osobiście w bibliotece przy ul. Lisa-Kuli 3a lub telefonicznie pod nr.tel.: (22)781-11-44.

Warsztaty "są autorskim projektem edukacyjno-artystycznym Pawła Kołodziejskiego.
Realizowane już w wielu placówkach oświatowych, cieszą się ogromnym powodzeniem. Zajęcia składają się z dwóch części. W pierwszej dzieci zapoznają się z zagadnieniami dotyczącymi teatru, sztuki aktorskiej i lalkarstwa.
W drugiej uczestnicy - korzystając z własnej pomysłowości i wyobraźni - samodzielnie wykonują lalki teatralne.Podsumowaniem warsztatów, podczas którego nie powinno zabraknąć rodziców, jest wspólny występ za parawanem, gdzie mali twórcy za pomocą krótkich tekstów i animacji, ożywiają swoje kolorowe lalki.
Nauka połączona z zabawą rozbudza twórcze myślenie oraz pomaga przełamać nieśmiałość. W ten sposób dzieci tworzą swój własny, oryginalny teatr lalek, łączący indywidualną twórczość i działanie zespołowe".

Galeria

zdjecie: 107125
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry