12 stycznia 2018    10:07

Informacja dla podmiotów i osób ubiegających się o odpis 1% podatku dochodowego.

Burmistrz Miasta Marki zachęca organizacje pozarządowe działające na rzecz mieszkańców Marek oraz osoby prywatne zbierające środki np. na leczenie i rehabilitację w ramach odpisu 1% podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego do wypełnienia formularza.


Na początku lutego stronie internetowej Urzędu Miasta Marki zaktualizowana zostanie specjalna zakładka akcji "Zostaw 1% w Markach", dzięki której w jednym miejscu zebrane zostaną dane o podmiotach ubiegający się o przekazanie 1% podatku dochodowego przez osoby składające zeznanie podatkowe.

Wypełniony formularz prosimy wysłać na adres: Urząd Miasta Marki, al. Marsz. J. Piłsudskiego 95, 05-270 Marki, dostarczyć do Kancelarii Urzędu Miasta Marki lub skan formularza z podpisem wysłać na adres mailowy pawel.pniewski@marki.pl. Baza podmiotów ubiegających się o 1% podatku będzie aktualizowana na bieżąco. Do formularza można dołączyć zdjęcia i grafiki, które także zamieścimy na stronie internetowej.


Podmioty, które brały udział w akcji w ubiegłym roku nie muszą ponownie wypełniać formularza, jeśli nie zmieniły się dane konieczne do wpisania w zeznaniu podatkowym. Wystarczy wysłać maila na podany powyżej adres z informacją, że w 2018 roku również ubiegają się o środki z 1%.


Zapraszamy również do korzystania z grupy dyskusyjnej "Zostaw 1% podatku w Markach" założonej na portalu Facebook przez stowarzyszenie Grupa Marki 2020 - inicjatora akcji.Formularz zgłoszenia w formacie .doc


Formularz zgłoszenia w formacie .pdf


Galeria

zdjecie: 107182
fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry