Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych ACADEMICA - już w bibliotece w Markach!

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 12 stycznia 2018    17:19

Biblioteka Publiczna Miasta Marki od stycznia 2018 roku uzyskała dostęp do Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych ACADEMICA, która udostępnia zasoby cyfrowe Biblioteki Narodowej. 

Projekt realizowany przez  Bibliotekę Narodową pod nadzorem Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej finansowany  jest w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 2.3: Inwestycje związane z rozwojem infrastruktury informatycznej nauki. Partnerem projektu była Naukowa i Akademicka sieć Komputerowa.
Korzyści jakie płyną z cyfrowej wypożyczalni międzybibliotecznej jest bardzo wiele: dostęp on-line do książek i czasopism naukowych ze wszystkich dziedzin wiedzy (ponad 2 218 678 dokumentów), wyszukiwanie pełnotekstowe, możliwość rezerwacji oraz informacja o bibliotekach, które przystąpiły do systemu. Warto podkreślić, iż korzystanie z systemu jest bezpłatne.
Korzystać z wypożyczalni ACADEMICA może każdy zapisany do Biblioteki Publicznej Miasta Marki czytelnik ! W celu dokonania rejestracji zapraszamy  na Lisa Kuli 3A.

Więcej informacji na stronie: www.academica.edu.pl

Zapraszamy!

Galeria

zdjecie: 107200
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry