O DZIECIACH NIENARODZONYCH pochowanych niedawno w Markach pisze tygodnik IDZIEMY

Bogusława Sieroszewska StowarzyszenieMPS

 19 stycznia 2018    00:05

 


 

 Dnia 14 stycznia br., w tygodniku diecezji warszawsko-praskiej "IDZIEMY" (nr 2) ukazała się krótka relacja z pierwszego pochówku Dzieci Nienarodzonych na mareckim cmentarzu:Obszerną relację z pierwszego pochówku  Dzieci Nienarodzonych na cmentarzu w Markach,


który miał miejsce 28 grudnia 2017 r.,   znajdziecie Państwo w linku:


 KLIKNIJ TUTAJ

Galeria

zdjecie: 107351
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
zdjecie

Bogusława Sieroszewska

Wiceprezes Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego z dyplomami Cambridge. Zajmuje się nauczaniem języka angielskiego w Markach i Warszawie, również przez skype'a!

Pasja - najnowsza historia Polski: Żołnierze Niezłomni Powstania Antykomunistycznego, Sierpień'80, marecka historia angielskich Braci Briggsów, fabrykantów i dobrodziejów Marek, opisana osobiście w Roczniku Mareckim tom II.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry