Marcovia Marki - Wicher Kobyłka (zapowiedź meczu)

Paweł Jaczewski Marcovia

 11 sierpnia 2009    00:38Poniżej przedstawiam historię naszych ligowych potyczek z ostatnich trzech wspólnych sezonów.Mecze z Wichrem nie były dla nas łatwymi...

W sezonie 2005/06 - mecz rozgrywany na jesieni w Markach - przegraliśmy z Wichrem 0:1, na wiosnę natomiast zrewanżowaliśmy się i wygraliśmy na wyjeździe 1:0. Lokaty po końcu sezonu : Marcovia czwarta z 61. punktami, Wicher szósty z 47. punktami.

Sezon 2006/07 to był sezon kiedy awansowaliśmy do V ligi - MLS - (obecnie jest to IV liga).

Na jesieni graliśmy w Kobyłce i padł tam bezbramkowy remis, a w Markach wygraliśmy 2:0 (wtedy Marcovia miała serię 9. zwycięstw i 15. meczów bez porażki). Marcovia po końcu sezonu miała 22. punkty przewagi nad Wichrem zdobywając 67. oczek (2 lokata - i awans po barażach z Sadownikiem Błędów), a Wicher osiągnął 7. pozycję z 45. punktami.

Sezon 2007/08 był okresem "rozłąki", ponieważ Marcovia grała (jak już wspomniałem) w V lidze, a Wicher został w okręgówce, ale po jednym sezonie spadliśmy z ligi i wróciliśmy do okręgówki.

W poprzednim sezonie (2008/09) w Kobyłce doznaliśmy porażki, bo przegraliśmy aż 0:3 (takiej samej porażki doznaliżmy z Białołęką - to były dwie najwyższe porażki Marcovii w poprzednim sezonie), a w Markach w rewanżu na wiosnę ledwo co uratowaliśmy bezbramkowy remis, ponieważ Wicher dominował na boisku, jednak nie potrafił tego udokumentować zdobyciem gola.

Co przyniesie niedzielny mecz ... jestem dobrej myśli i uważam, że Marcovia po wzmocnieniach wygra pewnie, bo w sparingach piłkarze zaprezentowali się bardzo korzystnie, a poza tym cel dla nas na ten sezon jest jeden - awans do IV ligi, jednak wszystko rozstrzygnie się na boisku i czy to my będziemy się cieszyć po końcowym gwizdku... ? Zobaczymy, a tymczasem zapraszam wszystkich na mecz na Stadion Wichru w niedzielę o godzinie 17. Adres : Kobyłka : ulica Napoleona 2. Wstęp wolny (jeśli nic się nie zmieniło od poprzedniego sezonu). Serdecznie zapraszam !

Galeria

fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry