Spotkanie z Michałem Żewłakowem i Dariuszem Dziekanowskim - relacja.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 31 stycznia 2018    10:03

iu dzisiejszym Marki, a dokładnie budynek AP Marcovii Marki odwiedzili wybitni goście - byli piłkarze reprezentacji Polski - Michał Żewłakow (102 występy w kadrze Polski - najwięcej w historii) oraz Dariusz Dziekanowski (w dziesiątce najlepszych strzelców reprezentacji Polski - 20 bramek).

Spotkanie było doskonałą okazją, aby nasi młodzi zawodnicy usłyszeli od zawodowych piłkarzy, jak przebiegały ich kariery, jak wszystko się zaczęło, ale również, jakie zagrożenia niesie za sobą bycie sławnym...

Nasi młodzi piłkarze zadali gościom wiele ciekawych i czasami trudnych pytań, co z jednej strony powodowało uśmiechy na twarzach Darka i Michała, a z drugiej małe zakłopotanie.

Podczas spotkania prowadzący przeprowadził konkurs z serią pytań, w wyniku których uczestnicy spotkania stali się właścicielami autobiografii "Dziekan". Na zakończenie była okazja do zdjęć z gośćmi, pozyskania cennych autografów oraz rozmów z Michałem i Darkiem. Gromkie brawa publiczności była chyba dowodem na to, że spotkanie było cennym i ciekawym wydarzeniem w naszym mieście.

Organizatorami tego pierwszego z cyklu spotkań z gwiazdami sportu były: Stowarzyszenie PROJEKT MARKI oraz Akademia Piłkarska MARCOVIA MARKI. Partnerem wydarzenia była Księgarnia ELPAT. Spotkanie zostało zorganizowane przy współpracy z UM MARKI.

Dziękuję Arturowi Roli - prezesowi sąsiedniego Wichru Kobyłka za poprowadzenie spotkania.

Arkadiusz Werelich - prezes zarządu Stowarzyszenia PROJEKT MARKI

Galeria

zdjecie: 107773
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry