IV Bal Markowiaka. Relacja.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 5 lutego 2018    14:37

Szanowni Państwo,

27 stycznia 2018 r. odbył się IV Bal Markowiaka zorganizowany przez Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA". Bal, tradycyjnie, rozpoczął się uroczystym polonezem.

W trakcie zabawy przeprowadzono konkursy z nagrodami. Odpowiadając na pytania związane z historią i funkcjonowaniem naszego miasta można było wygrać modne krawaty ufundowane przez właściciela przedsiębiorstwa R&M Micharelli - Roberta Mielczarka oraz okolicznościowe kalendarze przygotowane przez Wspólnotę Samorządową Powiatu Wołomińskiego z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Były i inne cenne nagrody. Pierwszą z nich, bon o wartości 300 zł na wykwintną kolację dla 2 osób, ufundował hotel Mistral w Markach.

Drugą nagrodę, bon o wartości 150 zł na zabiegi pielęgnacyjne, ufundowało Studio Modelowania Sylwetki "SLIM SHAPE" z ul. Lisa Kuli 5a w Markach.

Trzecią nagrodę, ręcznie wyrabiany wazon z polskiej huty szkła, ufundował Tomasz Paciorek, członek Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA".

Na zabawie wybrano również króla i królową balu. W tym roku korony otrzymali Państwo Smarzewscy z Marek. Przypomnijmy, iż w ubiegłym roku Państwo Smarzewscy byli najbardziej roztańczoną parą Balu Markowiaka. Gratulujemy!

Zaś najbardziej roztańczoną parą w tegorocznej IV edycji Balu Markowiaka, otrzymując specjalną statuetkę, zostali Państwo Tyszkiewicz z Marek. Zwycięzcy będą piastować swoje funkcje przez cały rok.

Na balu bawiły się aż 3 pokolenia markowiaków.

Zabawa trwała do białego rana. Niesamowitą oprawę muzyczną zapewnił Mariusz Sobolewski - znany bardziej markowiakom jako DJ SIUPA.

O tradycyjne wyroby zatroszczyli się lokalni przedsiębiorcy.

Chętnych na kolejny, V jubileuszowy Bal, zapraszamy już za rok. Organizatorem Balu Markowiaka jest Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA".

Więcej zdjęć w albumie na stronie FB Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA". KLIKNIJ TUTAJ.  Poniżej kilka wybranych filmików z IV Balu Markowiaka.

1. Kliknij tutaj

2. Kliknij tutaj

3. Kliknij tutaj

Galeria

zdjecie: 107956
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry