Rozlicz z nami swój PIT!

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 6 lutego 2018    14:48

 Jeśli chcesz łatwo i bezbłędnie rozliczyć podatek za 2017 rok, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Pod poniżej wskazanym linkiem w Twojej przeglądarce uruchomi się formularz do rozliczania podatku.

https://www.e-pity.pl/pit-2017-program-online-epity-2018-KRS-0000319522


Nr KRS:0000 319522


Po prostej rejestracji i zalogowaniu się, zostaniesz przeprowadzony przez kolejne proste kroki, które sprawią, że rozliczanie PIT-u od teraz będzie dziecinnie łatwe, a przy tym pewne i bezbłędne.
Dodatkowo, możesz wesprzeć naszą Fundację, która posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.
1% dla Ciebie to niewiele, jednakże dla podopiecznych naszej Fundacji to ogromnie dużo - ...aby mieli życie i mieli je w obfitości ..

Fundacja Otwarte Serce zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego na działalność wychowawczą i edukacyjną Fundacji.
Fundacja Otwarte Serce wspiera dzieci, młodzież oraz ich rodziny. Promuje wartości, prowadzi profilaktykę, wychowuje. Stworzyliśmy w Markach placówkę socjoterapeutyczną dla dzieci i młodzieży w wieku 13-18 lat. Przy Fundacji działa Centrum Rozwoju Osoby, gdzie młodzież uczy się muzyki, m.in. od 8 lat prężnie rozwija się zespół rockowy Open Heart. Z inicjatywy młodzieży i przy jej aktywnym udziale zorganizowaliśmy festiwal muzyczny - Festiwal Młodych MARKI.FM, który stał się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Marek. Organizujemy wyjazdowe spotkania i warsztaty.
W Centrum prowadzone są również zajęcia w profesjonalnym studio fotograficznym i wystawy prac uczestników, a w placówce Fundacji zajęcia plastyczne i teatralne.

Od 2014 roku Fundacja prowadzi Centrum Integracji Społecznej dla młodych od 18 do 30 roku życia. Pomagamy wejść w życie dorosłe, przygotowujemy przez kursy, szkolenia i praktyki zawodowe, pomagamy znaleźć pracę. Za udział w warsztatach młodzi otrzymują wynagrodzenie.
W imieniu wszystkich naszych podopiecznych zapraszamy do wsparcia działań Fundacji przez przekazanie 1% podatku. Mogą Państwo skorzystać w tym celu z bezpłatnego programu do rozliczania podatku dostępnego na naszej stronie.
Fundacja Otwarte Serce
KRS: 0000319522


Zapraszamy do obejrzenia filmiku:)

(kliknij na obrazek poniżej lub kliknij na link: https://www.facebook.com/fos.marki/videos/1575797349140366/ )
Galeria

zdjecie: 108087
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry