Zostaw 1% w Markach

START:    30 kwietnia 2018

Paweł Pniewski UMMarki

 8 lutego 2018    11:27

Bądźmy lokalnymi patriotami. Pamiętajmy o możliwości pozostawienia 1% podatku dochodowego w Markach.

Szanowni Mieszkańcy,

Jak co roku, do 30 kwietnia rozliczamy się z podatku dochodowego. To wyjątkowa okazji do tego, aby przeznaczyć 1% należnego podatku mareckim organizacjom pożytku publicznego. W ubiegłym roku 13,6 mln polskich podatników zdecydowało się wykorzystać szansę, jaką daje przekazanie 1% podatku wypełniając deklarację PIT. W sumie przekazano ponad 660 mln złotych. Jednym pociągnięciem pióra można zdecydować, komu zaofiarować część naszej obowiązkowej daniny.


Dlatego zachęcam Mieszkańcom Marek, by ich pieniądze pracowały dla tych organizacji bądź osób, które mieszkają i działają w naszym mieście. Niech będzie to element dobrze pojmowanego lokalnego patriotyzmu - daru, który nic nas przecież nie kosztuje. Lista organizacji pożytku publicznego działających na rzecz naszego miasta i jego mieszkańców będzie stale aktualizowana, by znaleźli się na niej wszyscy potrzebujący.


Zostaw 1% w Markach!

Jacek Orych
Burmistrz Miasta Marki


Lista mareckich podmiotów ubiegających się o odpis 1% podatku znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miasta Marki w zakładce "Zostaw 1% w Markach"


Galeria

zdjecie: 108168
fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry