Interpelacja w sprawie wsparcia przez Powiat Wołomiński działań Mieszkańców i samorządów dotyczących poprawy ochrony akustyczne

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 8 lutego 2018    13:58

W nawiązaniu do ostatnich działań rad gmin i miast naszego powiatu (Marki, Radzymin, Zielonka, Kobyłka), które są wynikiem głosów Mieszkańców w sprawie niewystarczającej ochrony akustycznej na niektórych odcinkach obwodnicy Marek lub jej całkowitego braku - złożyłem dziś na ręce Starosty interpelację. Cel jest jeden - wsparcie ponad podziałami, dla dobra Mieszkańców, dla jak najszybszego rozwiązania zaistniałego problemu. Z obwodnicy Marek muszą cieszyć się wszyscy Mieszkańcy, niezależnie, czy mieszkają od niej w znacznej odległości, czy sąsiadują przez okno swojego domu lub mieszkania.

Ekrany10001.jpg

Ekrany20002.jpg

s8

Galeria

zdjecie: 108177
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry