Spektakl Muzycznego Teatru Łazienki pt. ?Powstanie Warszawskie 1944?

Mikołaj Szczepanowski UMMarki TPM MarkiZin

 29 października 2007    21:48

img_8745.jpgW dniu 28 października na zaproszenie Urządu Miasta Marki oraz Towarzystwem Przyjaciół Marek aktorzy Teatru Muzycznego Łazienki wystawili w Domu Katolickim przedstawienie pt. "Powstanie Warszawskie 1944". Spektakl zorganizowany został dzięki zaangażowaniu Justyny Giedrojć, Radosława Deca i Mikołaja Szczepanowskiego. Spektakl był sporym sukcesem, zgromadził pełną sale publiczności, która po zakończeniu przedstawienia jeszcze długo biła brawo artystom. Słowa pochwały należą się nie tylko aktorom, ale też i ludziom odpowiedzialnym za strone techniczną przedstawienia za wspaniała gre światła i dźwięku.
"Powstanie Warszawskie 1944" opowiada autentyczne historie z okresu Powstania Warszawskiego. Zostały one wkomponowane w historie teczki z listami, które miały zostać dostarczone do adresatów przez młodego posłańca. Miały. Niestety chłopczyk już na samym początku ginie, zastrzelony przez "gołębiarza", a teczkę zalaną krwią znajdują trzy kobiety. Aby móc rozpoznać adresatów otwierają po kolei koperty i szukają w nich informacji. Każdy list to oddzielna historia.

Historia Teatru Łazienki: http://www.teatr-lazienki.prv.pl/

1.jpg

2.jpg

Więcej zdjęć i dłuższa relacja wkrótce w Marki ZIN

Mikołaj "Szybki"

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry