Comiesięczne wykłady na temat historii Marek. Cz. I. Zapraszamy!

Tomasz Paciorek MOK StowarzyszenieMPS

 27 lutego 2018    14:20


Na zdjęciu od lewej: Marek Borkowski - inżynier, regionalista. Z prawej: Zbigniew Paciorek, historyk, pasjonat lokalnej historii.

Szanowni Państwo,


zgodnie z WCZEŚNIEJSZYMI ZAPOWIEDZIAMI w dn. 22.02.2018 r. w Mareckim Ośrodku Kultury odbył się pierwszy wykład poświęcony najstarszej historii Marek. Wykład poprowadził Zbigniew Paciorek - regionalista, historyk, pasjonat dziejów Marek.


Stowarzyszenie MARKI-PUSTELNIK-STRUGA we współpracy z Mareckim  Ośrodkiem Kultury zaplanowało comiesięczne prelekcje dla mieszkańców poświęcone dziejom Marek.Kolejny wykład odbędzie się 15 marca 2018 r. o godz. 16:00. Zaprezentowane i omówione zostaną najstarsze źródła pisane i kartograficzne dotyczące Marek.


 Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie. Organizatorem wykładów jest  Marecki Ośrodek KulturyStowarzyszenie MARKI-PUSTELNIK-STRUGA.


Wstęp wolny


 

Galeria

zdjecie: 108720
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry