Fotorelacja z obchodów 89. rocznicy Bitwy Warszawskiej

Paweł Pniewski POMarki

 19 sierpnia 2009    15:03

W miniony weekend w naszym powiecie odbyły się huczne obchody 89. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Dla wszystkich nieobecnych na uroczystościach, jak i tych, którzy brali w nich udział prezentujemy kilka zdjęć. Mamy nadzieję, że za rok, podczas obchodów okrągłej 90. rocznicy, spotkamy się w jeszcze liczniejszym gronie na wołomińskiej ziemi.


Na uroczystości przybył marszałek Sejmu Bronisław Komorowski.
Gospodarzem uroczystości był starosta Powiatu Wołomińskiego
Maciej Urmanowski (na prawo od marszałka Sejmu).


Uroczysta Msza święta na cmentarzu poległych w Ossowie zgromadziła tłumy.Wieniec na cmentarzu w imieniu powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej RP złożyli:Paweł Porębski, radny powiatu z Marek oraz Alina Czerska (z lewej) i Zofia Michalik (z prawej), radne miasta Wołomin.[Foto: Paweł Porębski, Piotr Bojewski]


Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry