TAK dla obwodnicy MAREK - Zaproszenie na spotkanie

Jacek Orych ObwodnicaMarek

 19 sierpnia 2009    15:04

Drodzy Mieszkańcy Marek!
Już 22 sierpnia możecie poznać plany, dotyczące tej kluczowej dla naszego miasta inwestycji drogowej. Tego dnia o godz. 17.00 organizujemy spotkanie w Markach przy Al. Piłsudskiego 96 w Zespole Szkół nr 1 (pałacyk Briggsów). Opowiemy Wam o planowanym przebiegu nowej trasy, problemach związanych z jej realizacją, a także o rozpoczynającym się lada dzień remontem Trasy Toruńskiej. Poinformujemy Was również o szczegółach przygotowywanej na 30 sierpnia akcji "Tak dla Obwodnicy Marek", organizowanej przy Piłsudskiego 121 C.

Zapraszamy Wszystkich, którzy mogą i chcą być z nami. Koniecznie poinformujcie o spotkaniu swoich sąsiadów.

Chcemy by informacja dotarła do jak największej liczby naszych mieszkańców. Na Al. Piłsudskiego pojawiły się plakaty informacyjne o spotkaniu. Nie ukrywamy, że liczymy na WASZĄ pomoc. Pobierzcie plik z plakatem, wydrukujcie w kilku kopiach a później rozwieście w okolicy Waszych domów, na słupach, poproście właściciela najbliższego sklepu. Przyjęliśmy zasadę, że nie przyklejamy informacji na wiatach przystanków autobusowych .

Plik w formacie A3 z możliwością wydruku A4.  POBIERZ TU

Pozdrawiamy
Grupa Marki 2020
www.ObwodnicaMarek.pl

Galeria

fot. 1
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78
2006-2014 Radny Miasta Marki
od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

https//www.facebook.com/BurmistrzMarek

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry