Ekstremalna Droga Krzyżowa w Markach. Zapraszamy!

START:    16 marca 2018

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 10 marca 2018    12:20

Szanowni Państwo, jeśli ktoś z Państwa lubi wyzwania to już za niespełna tydzień - 16 marca 2018 r. (piątek) o godz. 20:00 rusza Ekstremalna Droga Krzyżowa (EDK) w Markach.

EDK wyruszy sprzed kościoła par. Matki Bożej Królowej Polski przy ul. Jutrzenki w Pustelniku. Do pokonania jest 21 km. Dla uczestników EDK będzie to niecodzienna okazja do zmierzenia się z własnymi słabościami i odbycia wielkopostnej pokuty.

Zachęcamy do udziału w tej formie modlitwy.

Więcej szczegółów KLIKNIJ TUTAJ

Galeria

zdjecie: 109060
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Strzelec wyborowy Tireur Delite 2e REI Legion Etrangere Francaise.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry