Najstarsze źródła pisane na temat Marek. Prelekcja w MOK-u. Zapraszamy!

START:    15 marca 2018

Tomasz Paciorek MOK StowarzyszenieMPS

 11 marca 2018    14:04

Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominamy, że 15 marca 2018 r. (czwartek) o godz. 16:00 w Mareckim Ośrodku Kultury przy ul. Fabrycznej 2 w Markach odbędzie się kolejna prelekcja nt historii naszego miasta. Tym razem wysłuchamy wykładu o najstarszych, pisanych źródłach dotyczących Marek. Wykład poprowadzi Zbigniew Paciorek - znany historyk i regionalista. Wierzymy, że cykl zaplanowanych spotkań przyczyni się do uczczenia i uświetnienia rocznicowych obchodów związanych ze 100-leciem odzyskania  niepodległości przez Polskę.

Szczegółowy harmonogram prelekcji KLIKNIJ TUTAJ

Prelekcje są organizowane dzięki zaangażowaniu Mareckiego Ośrodka Kultury i Stowarzyszenia MARKI-PUSTELNIK-STRUGA.

Zapraszamy serdecznie

Wstęp wolny

Galeria

zdjecie: 109072
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry