Przetarg na remont kamienicy aptecznej

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 14 marca 2018    16:22

Na oferty wykonawców czekamy do 29 marca.W 2017 r. zakończyliśmy prace przy sześciu kamienicach zabytkowego osiedla robotniczego. Chcemy kontynuować prace w tym roku w kolejnych budynkach. Dzisiaj Zakład Usług Komunalnych ogłosił przetarg na wybór wykonawcy modernizacji tzw. kamienicy aptecznej (Piłsudskiego 43).

W zakresie zaplanowanych robót znajdują się:

- remont i izolacja ścian piwnicznych;
- remont elewacji i wszystkich elementów na elewacjach;
- doposażenie budynków w elementy instalacji wentylacji grawitacyjnej;
- wymiana okien i drzwi zewnętrznych. Do wymiany przewidziane są wszystkie okna i drzwi zewnętrzne niezgodne z projektem uzgodnionym z biurem Konserwatora Zabytków;
- wymiana pokrycia dachu.

Na oferty potencjalnych wykonawców czekamy do 29 marca.

Przygotowujemy się też do remontu kolejnych kamienic. Wczoraj informowaliśmy o podpisaniu umowy z Grupą Proeks, która opracuje dokumentację potrzebną do modernizacji 10 budynków (przy Al. Piłsudskiego nr 45, 82, 84, ul. Słowackiego 1, 3, ul. Jasnej 5, 7 i ul. Barskiej 2, 4, 6).

Galeria

zdjecie: 109244
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry