W MOK malarstwo Karoliny Wodzinowskiej - Hankały

MOK Marki MOK

 14 marca 2018    16:52

18 marca (niedziela), godz.18.00


ARCHITEKTURA MYŚLI
wernisaż wystawy malarstwa
KAROLINY WODZINOWSKIEJ - HANKAŁY

Artystka ukończyła studia artystyczne na wydziale Grafiki (1996-1998) i Malarstwa (1998-2001) w Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie. Odbyła studia podyplomowe pedagogiczno-artystyczne (Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, 2013). Uczestniczyła w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Pracuje i mieszka w Markach. Malarstwo artystki to próba odzwierciedlenia rzeczywistości poprzez nieszablonowe zestawienie różnorodności i kontrastów, poszukiwanie prawdy w tylko pozornie banalnej codzienności, w "zwyczajności". Malarka, tworząc dzieło, dąży do uchwycenia wszystkich aspektów podejmowanego tematu. Jednak nie ujmuje ich w sposób dosłowny, lecz często posługuje się metaforą. Odzwierciedleniem tego podejścia jest śmiałe użycie kolorów i wyjątkowa ekspresja obrazów.Podczas wernisażu odbędzie się spektakl teatralny pt. "Kołysanka dla Ofelii".


Na wydarzenie (wernisaż i spektakl) obowiązują bezpłatne wejściówki, do odebranie w sekretariacie MOK, tel. 22 781 14 06


Zapraszamy


  

Galeria

zdjecie: 109258
fot. 1
fot. 2
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry