Marecka komunikacja bogatsza o nowe linie

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 16 marca 2018    15:28

W poniedziałek na ulicach pojawią się autobusy L33 i L45.Rozmowy burmistrza Jacka Orycha z przedstawicielami Zarządu Transportu Miejskiego zaczynają przynosić kolejne owoce. Od tego poniedziałku w trasy wyruszą autobusy nowych linii: L33 i L45. Pierwsza z nich połączy nasze miasto z Legionowem, druga - z Radzyminem. ZTM opublikował ich rozkłady jazdy:

L 33 - TUTAJ

L 45 - TUTAJ

Na razie autobusy będą poruszać się przede wszystkim po Alei Piłsudskiego, ale za kilka miesięcy wjadą w boczne ulice od głównej arterii. Stanie się tak po zaakceptowaniu organizacji ruchu przez starostwo w Wołominie.

W poniedziałek wchodzi też nowy rozkład jazdy linii L40. Prosimy o zapoznanie się z nim - TUTAJ.

Przypomnijmy - w listopadzie 2016 r. Marki weszły do pierwszej strefy biletowej, dzięki czemu wydatki mieszkańców na komunikację publiczną organizowaną przez ZTM w istotny sposób się zmniejszyły. Kolejnym krokiem, po debiucie nowych linii, będzie zwiększenie częstotliwości autobusów, które już dobrze znamy, czyli linii 140, 340 i 738.

Galeria

zdjecie: 109324
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry