Znamy wykonawcę ciągu ulic Główna-Dworkowa (Marki-Kobyłka)

Mikołaj Szczepanowski

 21 marca 2018    14:39

Powiat Wołomiński rozstrzygnął przetarg na budowę ciągu ulic Główna-Dworkowa (Marki-Kobyłka). Inwestycją za prawie 3,9 mln złotych zrealizuje firma Czystość z Wołomina. Blisko 3,4 mln zł pozyskanych zostało z programu wsparcia budowy dróg lokalnych prowadzonego przez samorząd Mazowsza. Powiat Wołomiński wnioskując o dofinansowanie zwrócił uwagę na dynamiczne zmiany w układzie komunikacyjnym obszaru powiatu wołomińskiego: wzrost liczby inwestycji mieszkaniowych oraz dynamiczne zwiększenie liczby miejsc pracy. Ciąg drogowy Dworkowa-Główna będzie stanowić bezpośredni dojazd do wiaduktu nad drogą krajową S8 oraz będzie stanowił  dojazd do drogi wojewódzkiej 631. Przebudowana droga pozwoli mieszkańcom i przedsiębiorcom z terenu Kobyłki, Marek, Wołomina i Zielonki ominięcie zurbanizowanego rejonu i skrócenie czasu dojazdu pomiędzy tymi miejscowościami i Warszawą.

więcej o inwestycji: http://bip.powiat-wolominski.pl/index.php?cmd=przetargi&opt=pokaz&id=1441

więcej o dotacji: http://powiat-wolominski.pl/aktualnosci/57

 

 

Galeria

zdjecie: 109432
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry