II Spotkanie z gwiazdami sportu w Markach z udziałem Pawła Zagumnego oraz Piotra Gacka.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 27 marca 2018    13:27

W dniu wczorajszym nasze miasto odwiedzili wyjątkowi goście, a mowa oczywiście o byłych zawodnikach siatkarskiej reprezentacji Polski: Paweł Zagumny oraz Piotr Gacek.

Spotkanie zostało tak podzielone, aby po pierwsze było dynamiczne, a po drugie spełniło oczekiwania każdego z uczestników. W pierwszej części odbyła się rozmowa z gośćmi, gdzie była możliwość zadawania pytań, następnie wspólnie z Mieszkańcami oraz Pawłem i Piotrkiem rozegraliśmy krótki mecz siatkówki. Na koniec spotkania każdy z uczestników mógł potrenować z naszymi gwiazdami, a po tym treningu zdobyć autograf Pawła i Piotrka. Chciałbym zwrócić uwagę na duże zaangażowanie młodych zawodników UKS Jedynka Marki, którzy na każdym etapie spotkania byli bardzo aktywni - super!Były oczywiście wspólne zdjęcia, indywidualne rozmowy oraz co w tym wszystkim najważniejsze ? uśmiechy i radość uczestników, w szczególności tych najmłodszych.

W trakcie spotkania można było wygrać piłkę do gry w siatkówkę z podpisami naszych gości oraz bilety na środowy szlagier Plus Ligi ONICO WARSZAWA vs SKRA BEŁCHATÓW. Jedną z piłek z autografami oraz siatkę do gry w siatkówkę przekazałem w imieniu Stowarzyszenia Projekt Marki dla Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Markach.

Z tego miejsca serdecznie dziękuję Pani Dyrektor Danucie Pazikowskiej za udostępnienie hali sportowej, a nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie i pomoc przy organizacji.

Dziękuję również redakcji Życia Powiatu na Mazowszu za obecność na spotkaniu oraz przeprowadzoną relację

Spotkanie poprowadził Artur Rola - znawca i miłośnik sportu, prezes Wichru Kobyłka.

Organizatorem spotkania było Stowarzyszenie Projekt Marki

Wydarzenie zostało zorganizowane przy współpracy z Urzędem Miasta Marki

Partnerem wydarzenia była Księgarnia Elpat.

Wszystkim przybyłym dziękujemy za obecność i dobrą zabawę.

Z mojej strony obiecuję że jako Stowarzyszenie Projekt Marki zorganizujemy kolejne spotkania z gwiazdami sportu.

ZAPRASZAM DO GALERII ZDJĘĆ ZE SPOTKANIA - KLIKNIJ TU!

 

Galeria

zdjecie: 109647
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry