Recital Moniki Szomko Dobry we mnie diabeł

MOK Marki MOK

 30 marca 2018    14:42

          8 kwietnia / godz. 18.00 / niedziela

Dobry we mnie diabeł Recital Moniki Szomko
Będzie poetycko-muzycznie. Usłyszycie m.in. Osiecką, Stachurę, Brela. Będzie osobiście i kameralnie. Cicho i głośno jednocześnie. Będzie o czymś. O miłości, tęsknotach, nieporozumieniach, nadziei...
konsultacje reżyserskie: Jerzy Głybin
opracowanie muzyczne/akompaniament: Wojciech Sanocki

wejściówki 10 zł do nabycia w sekretariacie MOK lub KUP ONLINE www.ewejsciowki.pl

MONIKA SZOMKO https://monikaszomko.pl/
Dobry we mnie diabeł https://www.facebook.com/dobrywemniediabel
WOJCIECH SANOCKI pianista, kompozytor, aranżer. Jego utwory ukazały się m.in. na płytach: Pejzaż, Niebo w dobrym humorze - nagrania z Jackiem Wójcickim i Ewą Urygą, Brel przy współpracy z Wojciechem Młynarskim. Jest również kompozytorem muzyki filmowej.Współpracował ze studiem produkcji filmowej "Akson Studio" w Warszawie przy serialach m.in.Twarzą w twarz, Czas honoru, Blondynka. Twórca muzyki teatralnej w przedstawieniach: Zagraj to jeszcze raz Sam, Raskolnikow, reż. M. Gaj, Matka Courage, reż. K. Deszcz, Różowe małżeństwo, reż. K. Deszcz, Balladyna, reż. J. Głybin, Niech żyje bal, reż. C. Domagała.

"Diabeł przybył" - piosenka z recitalu p.t. "Dobry we mnie diabeł"

"Życie to nie teatr" - piosenka z recitalu p.t. "Dobry we mnie diabeł"

Zapraszamy

 

Galeria

zdjecie: 109761
fot. 1
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry