Janusz Werczyński: Wesprzyjmy akcję na rzecz budowy obwodnicy

Krzysztof Bychowski UMMarki ObwodnicaMarek

 21 sierpnia 2009    15:41

Apel burmistrza Janusza Werczyńskiego
Od wielu lat czynimy starania aby tranzytowy ruch samochodów zakłócający spokój mieszkańców wyprowadzony został poza granice zabudowy miejskiej Marek. W takich działaniach potrzebna jest koalicja wielu podmiotów: samorządu, firm, organizacji pozarządowych, komitetów społecznych. Dlatego z radością przyjąłem informację o rozpoczęciu akcji "TAK dla obwodnicy MAREK" prowadzonej przez grupę mieszkańców chcących przyspieszenia podjęcia decyzji o rozpoczęciu budowy mareckiego odcinka drogi S-8.

Zwracam się z prośbą do wszystkich mieszkańców o poparcie petycji przygotowanej przez organizatorów akcji. Jest ona dostępna na stronie http://www.petycje.pl/4305 .

Janusz Werczyński
Burmistrz Miasta Marki

KB na podstawie: www.marki.pl

-------------------------------------------

Więcej o akcji społecznej: "TAK dla obwodnicy MAREK" na stronie -
www.ObwodnicaMarek.pl

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry