W środę interwencja w GDDKiA

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 10 kwietnia 2018    22:41

Remont Piłsudskiego - sprawa dojazdu do przedszkola, szkoły i kościoła.Dotarły do nas bardzo niepokojące sygnały dotyczące prowadzonej przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad modernizacji nawierzchni Drogi Krajowej nr 8. Weryfikował je we wtorek wieczorem wiceburmistrz Dariusz Pietrucha. Chodzi o dostęp do ważnych nieruchomości na Strudze. Od 10 kwietnia ruch w Alei Piłsudskiego od Granicznej w okolice Cmentarnej jest przeniesiony na nitkę zachodnią. O tym wcześniej informowaliśmy. Nie może być jednak tak, że kompletnie został odcięty dostęp do ważnych punktów dla wielu mieszkańców. Chodzi o miejskie przedszkole nr 3, kościół Michalitów i szkołę katolicką, a także prywatne nieruchomości. Natomiast do Zespołu Szkół nr 2 można dojechać wyłącznie ulicą Wenecką.

To, że nie zapewniono dojazdu dla rodziców z dziećmi do tych nieruchomości, jest dla nas niedopuszczalne. W środę rano będziemy interweniować w tej sprawie w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Prosimy o przekazywanie dalej informacji o możliwych utrudnieniach komunikacyjnych.

Galeria

zdjecie: 110150
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry