Warning: session_start(): open(/tmp/sess_kkoeb4efsuav61h75fehqb8o98, O_RDWR) failed: Input/output error (5) in /home/avn/ftp/marki.net.pl/_funkcje.php on line 6

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /tmp) in /home/avn/ftp/marki.net.pl/_funkcje.php on line 6
Spotkanie autorskie z Wojciechem Widłakiem | marki.net.pl

Spotkanie autorskie z Wojciechem Widłakiem

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 12 kwietnia 2018    14:49

Biblioteka w Markach zaprosiła dzieci z klas I ze Szkoły Podstawowej nr 3 na spotkanie  z Wojciechem  Widłakiem, autorem  popularnych, pięknie ilustrowanych przez Agnieszkę Żelewską i Elżbietę Wasiuczyńską, pełnych humoru książeczek dla dzieci m. in.  "Wesoły Ryjek", "Pan Kuleczka", "Opowieści do poduszki".

Pisarz przywiózł do biblioteki piękne pacynki psa Pypecia oraz kaczkę Katastrofę. Autor opowiadał  skąd czerpie pomysły do pisania książeczek. Z dużym entuzjazmem został przyjęty "worek pomysłów",  który zawierał dużo rekwizytów. Dzieci losując dany przedmiot  opowiadały  o swoich skojarzeniach. Pomysłów nie brakowało. Spotkanie było pouczające i bardzo się podobało, sądząc po zaangażowaniu młodych  czytelników. Uśmiech na twarzy i zdobyty autograf lubianego pisarza był "wisienką na torcie", bardzo udanego spotkania.

Galeria

zdjecie: 110168
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry