Wiślana opowieść - spektakl z ekologicznym przesłaniem

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 12 kwietnia 2018    17:05

Czapla siwa, sum, Antek z wiślanego patrolu - co łączy wszystkie te postacie ? Spektakl pt."Wiślana opowieść" w wykonaniu aktorów teatru lalek Igraszka Pawła Kołodziejskiego i Przemysława Śmiecha opowiada o rzece Wiśle, która jest coraz bardziej zanieczyszczona i mieszka w niej potwór Śmieciej.

Szczególnym elementem spektaklu są piękne, kolorowe lalki (pacynki, jawajki...), wykonane przez mieszkankę Marek  panią Beatę Chojak. Wartka akcja, piękne przesłanie i mądre piosenki bardzo się młodym widzom podobały. Mamy nadzieję, że to "ekologiczne" przedstawienie zwróci uwagę młodych ludzi na coraz bardziej zanieczyszczoną nie tylko rzekę Wisłę, ale także całą naszą planetę. Tym razem przedstawienie obejrzały dzieci z klas I ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Markach.

Galeria

zdjecie: 110185
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry