Informacja o działalności Mareckiego Ośrodka Kultury

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 5 listopada 2007    09:10

MOK budynek 004netMarecki Ośrodek Kultury istnieje od marca 1984 roku. Jego siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni jednopiętrowy budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego.

Oferta programowa adresowana jest do mieszkańców Marek w wieku od lat 3 do... stu, a w niej m.in.: zajęcia artystyczne, edukacyjne i rekreacyjne.

MOK zaprasza także na spotkania klubowe, imprezy, wernisaże i wystawy, prelekcje, konkursy, wczasy, wycieczki, kolonie i półkolonie oraz wiele różnorodnych wydarzeń kulturalnych, które umożliwiają miłe a zarazem twórcze, rozwijające intelektualnie, duchowo i fizycznie spędzenie czasu wolnego.

Po wielu latach działalności instytucja posiada wypracowany, wynikający z doświadczenia, program edukacji kulturalnej.

Ambicją Mareckiego Ośrodka Kultury jest coraz lepsze służenie "Małej Ojczyźnie" - Markom, integracja społeczności lokalnej, wzbogacenie życia mieszkańców o imprezy i spotkania, które nie mogą być w takiej formie zorganizowane w środowisku szkolnym, w pracy lub w kręgu rodziny. Program MOK-u jest bogaty w wartości ogólnoludzkie, narodowe, patriotyczne i chrześcijańskie. Ośrodek od lat ma wielu stałych sympatyków, pod jego dachem dorasta już kolejne pokolenie markowian, którzy chwalą sobie bogatą ofertę oraz serdeczną atmosferę wspólnych spotkań.

Program imprez i zajęć stałych Mareckiego Ośrodka Kultury:
http://www.mokmarki.pl/programy/imprezy/
http://www.mokmarki.pl/programy/zajecia/

Serdecznie zapraszamy w nasze progi!
Więcej informacji na www.mokmarki.pl

Krystyna Klimecka
Dyrektor Mareckiego Ośrodka Kultury

MOK budynek 004net

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry