Bezpieczne bankowanie

START:    14 maja 2018

Mikołaj Szczepanowski

 30 kwietnia 2018    15:51

Przygotowane przez Powiat Wołomiński etui ochronne na karty płatnicze spotkało się z dużym zainteresowaniem. Sczytanie karty to jednak tylko część z możliwości jakimi dysponują nowocześni złodzieje. Dlatego musimy mieć świadomość zasad zachowania bezpieczeństwa przy korzystaniu z nowoczesnych technologii.

Opowiemy o nich podczas spotkania "Bezpieczne bankowanie", na które zaprasza Powiat Wołomiński razem z "Bankiem Pocztowym" - 14 maja o godz. 17.30 do wołomińskiej Fabryczki (ul. Orwida 20). Poruszymy m.in. sprawę zakupów w internecie, oszustw rekrutacyjnych, ochrony przed socjotechnikami czy korzystania z haseł i numerów PIN.
Dla 100 pierwszych osób, które przyjdą na spotkanie przygotowaliśmy "camera blocker" - prosty gadżet, dzięki któremu zasłonicie kamerę w komputerze przed oczami internetowych podglądaczy. 

 


Galeria

zdjecie: 110802
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry