Nowa gazeta na mareckim rynku prasowym.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 2 maja 2018    12:01

Szanowni Państwo, nie tak dawno, bo 19 kwietnia br. informowaliśmy Państwa o warsztatach dziennikarskich, które rozpoczęły się na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Markach.

Efektem wielkiego zaangażowania i niesamowitego entuzjazmu mareckich studentów z UTW, śmiało już można powiedzieć redaktorów, jest wydanie pierwszego, bezpłatnego numeru "Gazety Studenckiej". Znajdziecie w niej Państwo m.in.: informacje z życia mareckich seniorów jak również wiele innych ciekawych artykułów. Gazetę, bezpłatnie, można otrzymać w siedzibie Uniwersytetu przy Al. Marsz. J. Piłsudskiego 37 w Markach. Zapraszamy serdecznie do lektury.

Gazeta do  pobrania TUTAJ

Jednocześnie w imieniu Prezes UTW w Markach Pani Eweliny Kryszkiewicz zapraszamy chętnych z Państwa do udziału w kolejnych warsztatach dziennikarskich zaplanowanych na 7 maja 2018 r. o godz. 17:00. Zajęcia odbędą się w siedzibie UTW. Wstęp wolny.

Galeria

zdjecie: 110827
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry