Włącz się do akcji i pomóż 7 letniemu Adasiowi!

START:    18 maja 2018

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 7 maja 2018    11:41


Szanowni Państwo


6 maja 2018 r. w Zabrodziu odbyło się spotkanie grupy wolontariuszy mającej na celu wparcie w zbiórce pieniędzy na kosztowną terapię i rehabilitację dla 7 letniego Adasia Wernio z Zabrodzia.


U chłopca zdiagnozowano rzadką chorobę genetyczną - PKAN-NBIA. Dzieci z tą chorobą żyją od diagnozy od 3 do 11 lat.
W akcję zbiórki pieniędzy na kosztowne leczenie dla Adasia włączyła się sekcja motocyklowa Stowarzyszenia MARKI-PUSTELNIK-STRUGA. Wkrótce zostanie zorganizowany piknik, na którym będziemy kwestować na ten cel.


Chcesz się włączyć? Chcesz pomóc? Chcesz działać? - przeczytaj link poniżej i powiedz o tym innym.


POMOC DLA ADASIA 

Galeria

zdjecie: 110904
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry