Darmowe gadżety na święceniu jednośladów w kościele w Markach - Strudze.

START:    13 maja 2018

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 8 maja 2018    22:45

Szanowni Państwo,

jak informowaliśmy Państwa wcześniej KLIKNIJ TUTAJ w dniu 13 maja 2018 r. w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:30 w kościele parafii św. Andrzeja Boboli przy Al. Marsz. J. Piłsudskiego 248/252 w Markach - Strudze odbędzie się uroczyste poświęcenie motocykli, rowerów i innych jednośladów.

Będzie to swego rodzaju rozpoczęcie sezonu motocyklowego i rowerowego oraz prośba o szczęśliwe uczestnictwo w ruchu drogowym.

Uwaga! Dla tych cyklistów, którzy przyjadą na poświęcenie pojazdów na Strugę - Wydział Nadzoru i Profilaktyki Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji - przygotował ZA DARMO specjalne prezenty - podnoszące bezpieczeństwo w ruchu drogowym. A są to: saszetki odblaskowe, kamizelki odblaskowe, paski odblaskowe, za które bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY. Dodatkowo będzie można otrzymać kalendarzyk i smycze.

Zatem... do zobaczenia 13 maja 2018 r. o godz. 11:30 w kościele na Strudze.

PS. Dziękujemy również Arturowi Rytel-Andrianikowi i Krzyśkowi Banasiowi, członkom sekcji motocyklowej Stowarzyszenia MARKI-PUSTELNIK-STRUGA, za zorganizowanie gadżetów dla mieszkańców Marek.

Galeria

zdjecie: 110950
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry