Paweł Beręsewicz - spotkanie autorskie dla dzieci

START:    18 maja 2018

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 9 maja 2018    14:07

Biblioteka Publiczna Miasta Marki zaprasza  dzieci w wieku 6-12 lat na spotkanie autorskie z Pawłem Beręsewiczem , które odbędzie się 18.05.2018 r. (piątek) o godz. 10:00 przy ul. Lisa Kuli 3a.

Paweł Beręsewicz - pisarz, poeta, tłumacz, leksykograf. Pisze opowiadania, powieści i wiersze dla dzieci m.in.: "Wszystkie lajki Marczuka", "Kiedy chodziłem z Julką Maj", "Czy wojna jest dla dziewczyn", "Czy pisarzom burczy w brzuchu", "Poczet psujów polskich",  "Wielka wyprawa Ciumków" oraz wiele innych. Jest laureatem wielu prestiżowych konkursów literackich - nagrody "Guliwera", konkursu literackiego Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek, Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego, Nagrody Literackiej m.st Warszawy, nagrody w II Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren.

Od 2004 roku współpracuje z krakowskim wydawnictwem "Skrzat", którego nakładem ukazała się między innymi seria książek o rodzinie Ciumków.  Od 2007 roku wydaję również w łódzkim wydawnictwie "Literatura". Owocem tej współpracy są między innymi "Tajemnica człowieka z blizną", "Czy wojna jest dla dziewczyn?".

Więcej informacji o Pawle Beręsewiczu na stronie http://www.pawelberesewicz.art.pl/

Po spotkaniu będzie możliwość kupienia książki Pawła Beręsewicza.

Zapraszamy!

Galeria

zdjecie: 110978
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry