Wygrajmy wspólnie Podwórko Talentów Nivea

START:    21 czerwca 2018

Paweł Pniewski UMMarki

 11 maja 2018    11:02

Od 11 maja rusza głosowanie, które potrwa 42 dni. Powtórzmy sukces z 2015 r.

Czy kojarzycie Państwo plac zabaw przy ul. Sportowej? Jest owocem mobilizacji wielu mieszkańców Marek, którzy w 2015 r. wzięli udział w konkursie "Podwórko Nivea". Ogromne zaangażowanie pozwoliło na osiągnięcie sukcesu w tym internetowym głosowaniu, a plac zabaw cieszy się wzięciem najmłodszych markowian.

Jest szansa na powtórkę tego scenariusza. Od maja rusza kolejna edycja popularnej akcji. Nasze miasto zgłosiło lokalizację przy ul. Zygmuntowskiej. Każdy markowianin będzie mógł codzienne oddać jeden głos.

Zadanie nie będzie łatwe, ale wszystko zależy od naszej mobilizacji. W internetowym głosowaniu do wygrania jest 15 podwórek, po pięć w każdej z trzech kategorii (miejscowość do 20 tys. mieszkańców, od 20 tys. do 60 tys. oraz powyżej 60 tys.).

Nagrodą jest Podwórko Talentów Nivea składające się z trzech części. W części sportowej znajdują się takie atrakcje jak mini ścianka wspinaczkowa (kubik), huśtawka bocianie gniazdo czy coś, co pamiętają 40-letni tatusiowie - tor do gry w kapsle. Część naukowa to m.in. planetarium, stacjonarny rowerek, który pozwala zaświecić lampkę bądź uruchomić wiatraczek, oraz zegar słoneczny. W części artystycznej znajdują się mini scena teatralna oraz tablice muzyczne z bębnami.

(wirtualny spacer po podwórku Nivea TUTAJ)

Początek głosowania w konkursie - już 11 maja. Będzie trwało do aż do 21 czerwca. Zachęcamy do wytrwałości! Wyścig po nagrodę trwa aż 42 dni!

LINK DO GŁOSOWANIA

Galeria

zdjecie: 111051
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry