Grzeczność na co dzień czyli XIV edycja konkursu recytatorskiego dla najmłodszych uczniów mareckich szkół podstawowych

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 18 maja 2018    16:53

Finał  XIV konkursu recytatorskiego "Majówka z wierszem", który objął patronatem honorowym Burmistrz Miasta Marki odbył się w Szkole Podstawowej nr 1  w Markach im. Kornela Makuszyńskiego. 

Spośród 40 uczniów klas 0-III mareckich szkół podstawowych wyłoniono 9 laureatów:

I miejsce: Amelia Bielecka SP nr 3 kl. Ic

II miejsce: Natalia Wysocka SP nr 2 kl. III

III miejsce: Szymon Kurzela SP nr 2 kl. III

Wyróżnieni zostali:

Aleksander Kowalski  SP nr 1 kl. Ia

Borys  Żygólski  SP nr 1  kl. Ic

Nikola Kucharska SP nr 2 kl. III

Mateusz Rotter SP nr 3 kl. IIIf

Nikola Krzyżanowska SP nr 5 kl. IIIa

Martyna Rolecka SP nr 4 kl.III d

Pomysłowość, zaangażowanie i radość z czytania, recytacji i  i spotkania z rówieśnikami  uczestników "Majówki z wierszem" potwierdza, że cel konkursu, którym jest popularyzowanie czytelnictwa wśród najmłodszych w ostatniej edycji został osiągnięty! Gospodarzem następnej edycji w 2019 roku będzie Szkoła Podstawowa nr 3, której uczennica zdobyła I miejsce.  Serdeczne podziękowania jako organizator konkursu kierujemy do  Pani Agnieszki Lużyńskiej - przewodniczącej jury, Katarzyny Chilińskiej-Smoleń  z Zespołu Szkół nr 1 w Markach - przedstawicielce  Zespołu Samokształceniowego Nauczycieli Bibliotekarzy w Markach ,nauczycieli, którzy przygotowali dzieci do konkursu i Pani Dyrektor Danucie Pazikowskiej za gościnę . Podziękowanie należy się również panu Adamowi i Wyspie Animacji, która zapewniła atrakcje dzieciom w trakcie konkursu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

Galeria

zdjecie: 111291
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry