Spotkanie autorskie z Pawłem Beręsewiczem

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 21 maja 2018    17:28

18 maja Paweł Beręsewicz spotkał się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 4 w Bibliotece przy ul. Lisa Kuli.
Uczestnicy spotkania mieli możliwość usłyszeć kilka słów na temat rodziny Ciumków - bohaterów serii książek pisarza. Autor opisuje ich przygody w sposób humorystyczny, co niewątpliwie przypada do gustu odbiorcom.
Podczas spotkania pisarz zaangażował do rozmowy dzieci, które błyskawicznie włączyły się do dyskusji, tworząc opowieść nawiązującą do prezentowanych książek. Książka "Noskawery" w ciekawy sposób pokazuje kulisy świata mody, reklamy i manipulacji wobec odbiorcy. Autor zaprezentował dzieciom nawet model tytułowego ,"noskwera", który był niczym innym, jak pokrowcem na nos. Kiedy noskwer wylądował na nosie pisarza, po sali rozległ się gromki śmiech, przy okazji wywiązała się rozmowa na temat wpływu reklamy na nasze postrzeganie świata. Paweł Beręsewicz opowiedział nam również o sobie- dowiedzieliśmy się, że zanim został pisarzem był m.in. nauczycielem języka angielskiego.

Spotkanie zakończyło się wpisywaniem dedykacji do książek oraz rozdawaniem autografów.

Galeria

zdjecie: 111335
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry