30 sierpnia 2009    00:05

W niedzielę, 13 września pielgrzymować będziemy na doroczną uroczystość odpustową do Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Loretto.
Wyjazd z Marek o godzinie 8.00 /sprzed kościoła parafii Św. Izydora, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 93/.
Msza Święta koncelebrowana pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Edwarda Nowaka z Rzymu z udziałem Prezydenta II RP Ryszarda Kaczorowskiego i Dowództwa Sił Powietrznych RP zostanie odprawiona o godz. 12.00.
Podczas uroczystości w Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej - Patronki Lotników zostanie przekazana odznaka pilota jako, wotum dziękczynne za bezpieczne latanie w czasie II wojny światowej generała brygady pilota Tadeusza Andersza.

Program uroczystości

Zgłoszenia przyjmuje Marek Kroczek
tel. 0503385959, e-mail: akcja@marki.net.pl

Galeria

fot. 1
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry