Temat nadajnika sieci komórkowej wciąż aktualny.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 25 maja 2018    14:19

Na wczorajszej sesji Rady Powiatu Wołomińskiego gościliśmy Mieszkańców Marek, którzy podnieśli temat planów związanych z budową stacji bazowej wraz z masztem sieci komórkowej (Play) w okolicach ul. Ząbkowskiej. Obecnie jesteśmy w Powiecie w procedurze udzielania pozwolenia na budowę (Starostwo Powiatowe), ale z uwagi na toczące się postępowanie nie możemy udzielać wszystkich informacji w tej sprawie. Oczywiście Powiat dopełni wszelkich starań, aby wydana decyzja była przeanalizowana pod każdym możliwym względem, biorąc pod uwagę wszystkie argumenty.

Osobiście śledzę tę sprawę od samego początku i analizując zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego mówią one, że zapisy ogólne wskazują możliwość zabudowy do wysokości 25 m, jednak szczegółowe zapisy mówią już o ograniczeniach zabudowy do wysokości 12 m. Analizując również orzecznictwa, które mówiły o pierwszeństwie jednych zapisów przed drugimi, to właśnie zapisy szczegółowe są tymi ważniejszymi. Podsumowując należy podkreślić, że Starostwo Powiatowe wydaje decyzje na budowę na podstawie obowiązujących miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego na terenach danej gminy/miasta.

33333777_1792140394187216_9222574143600328704_o.jpg

Galeria

zdjecie: 111583
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry