Majowe wydanie miejskiego biuletynu

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 27 maja 2018    21:18

Dni Marek, inwestycje, strefa seniora - zapraszamy do lektury!Cleo, Top-One, Łąki Łan, Teatr Akt - to główne gwiazdy, które niedługo przyjadą do naszego miasta. 9 i 10 czerwca wspólnie z nimi będziemy świętować Dni Marek. Szanowni Mieszkańcy, zapraszamy Was na dwudniowe obchody! W tym numerze biuletynu nie tylko przedstawiamy wykonawców, ale również opisujemy inne atrakcje, które będą czekać na Was na stadionie miejskim przy Wspólnej (sobota) oraz Parku Briggsów (niedziela).

Tradycyjnie sporo miejsca w gazecie poświęcamy inwestycjom oraz mareckiemu sportowi. Uroczyście otworzyliśmy Centrum Aktywności Fabryczna 3. Po raz pierwszy nanaszych łamach pojawia się strefa seniora, swoje dokonania i plany opisują strażacy. Sporo miejsca poświęcamy też bonowi żłobkowemu. Zapraszamy do lektury!

Pobierz - TUTAJ

Galeria

zdjecie: 111609
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry