POparliśmy akcję "TAK dla Obwodnicy MAREK"

Paweł Pniewski POMarki ObwodnicaMarek

 31 sierpnia 2009    13:38

"Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory". Słowa tej świątecznej piosenki mogą posłużyć do opisu niedzielnej akcji "TAK dla Obwodnicy MAREK", która zjednoczyła mieszkańców w działaniu dla dobra naszego miasta. Mareckie firmy, organizacje i stowarzyszenia solidarnie wsparły starania na rzecz budowy obwodnicy.

Marecka Platforma odpowiedziała na apel Grupy Marki 2020 i wsparła obywatelską akcję obwodnicową. Banery, cukierki i ulotki poszły w ruch. Nie patrząc na polityczne sympatie zarząd mareckiego Koła i sympatycy Platformy ramię w ramię z PiSem i innymi organizacjami politycznymi zgodnie współpracowali ze sobą. Jednoczył nas jeden cel: lobbowanie na rzecz przyspieszenia budowy obwodnicy Marek. Nie często zdarza się, aby jednym głosem mówili burmistrz Janusz Werczyński, lider mareckiej opozycji - radny miasta Tadeusz Skłodowski i radny powiatu z ramienia PO - Paweł Porębski. A ich głos brzmiał: "TAK dla Obwodnicy MAREK".

Ogromny szacunek należy się głównym organizatorom akcji, panom: Jackowi Orychowi, Szczepanowi Ostaszowi i Tadeuszowi Markiewiczowi. Ich starania rozruszały mieszkańców Marek, skłoniły do wyjścia z domu i nie tylko podpisania petycji, ale i aktywnego namawiania sąsiadów, wieszaniu plakatów informacyjnych i pomocy przy organizacji niedzielnej akcji.

Panowie! Oby więcej takich akcji w Markach. Podpisujemy się pod Waszymi działaniami obiema rękami i jesteśmy gotowi do dalszej współpracy w celu poprawy naszej mareckiej doli.

Koło Platformy Obywatelskiej RP
w Markach

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry