Sprzątanie zbiornika wodnego Konne już za nami!

Arkadiusz Werelich PZW PowiatWołomiński

 4 czerwca 2018    11:07

W sobotę wspólnie z Mieszkańcami naszego miasta oraz mareckimi wędkarzami posprzątaliśmy brzegi zbiornika wodnego "Konne" i tereny bezpośrednio z nim sąsiadujące. Pogoda dopisała, frekwencja również, ale najważniejsze, że udało się zebrać mnóstwo śmieci, które zalegały w okolicach zbiornika. Na koniec sprzątania najmłodsi uczestnicy otrzymali drobne upominki. Finałem naszej akcji było tradycyjne ognisko z pieczeniem kiełbasek, co jest chyba fajną atrakcją, zarówno dla tych młodych, jak i starszych uczestników. Już dziś rozmawialiśmy o kolejnych tego typu akcjach. Były wały Rzeki Długiej, były brzegi zbiornika "Konne", czas na inne podobne miejsca w naszym mieście jak np. zbiornik wodny "Meksyk". Więcej informacji o naszej kolejnej akcji już niebawem. Pięknie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w nasze działania. W imieniu organizatora Stowarzyszenia Projekt Marki, dziękuję również za wsparcie naszym partnerom: Urzędowi Miasta Marki i Księgarni ELPAT

Galeria

zdjecie: 111782
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 26
fot. 27
fot. 28
fot. 29
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry