Prezent urodzinowy dla Tupcia Chrupcia - lekcja biblioteczna

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 5 czerwca 2018    14:22Na dzisiejszej lekcji bibliotecznej gościliśmy "Tygryski", z pobliskiego przedszkola "Kajtuś czarodziej" w Markach. Okazało się, że w większości maluchy były w bibliotece po raz pierwszy.
Dowiedziały się co to takiego jest biblioteka, jakie znajdą w niej książeczki, jak mogą się zapisać i zostać jej czytelnikiem.
Oczywiście spotkanie nie mogło obejść się bez głośnego czytania i dzieci wysłuchały opowiadania Elizy Piotrowskiej    pt. " Tupcio Chrupcio - Urodzinowy prezent".
Jest to opowiadanie o uroczej dużej myszce, która czeka na swoje kolejne urodziny i wymarzony rower, ale mama i tata nie chcą
mu zdradzić, co dostanie - zapraszamy do lektury! Pięknie i starannie pomalowane torty urodzinowe to prezent od maluchów dla Tupcia Chrupcia.

 

Galeria

zdjecie: 111846
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry